Лабораторія «Ескулаб» - гарант безпеки здоров’я на Leopolis Jazz Fest

Лабораторія «Ескулаб» - гарант безпеки здоров’я на Leopolis Jazz Fest

Новини
08-06-2021

Медична лабораторія «Ескулаб» стала офіційним медичним партнером найбільшої концертної події від початку карантину – Leopolis Jazz Fest, який пройде у Львові 24-28 червня 2021 року. Під час підготовки та проведення фестивалю буде дотримано усіх стандартів та обмежень для того, щоб усі учасники, гості, відвідувачі та організатори відчували себе у безпеці.

Обов’язковим для усіх, хто хоче взяти участь у фестивалі є наявність негативного результату дослідження на COVID-19. Саме медична лабораторія «Ескулаб» забезпечить проведення тестування на коронавірус впродовж усіх п’яти днів на території фестивалю.

Впродовж усього часу проведення Leopolis Jazz Fest на території Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде діяти медичне містечко, де знаходитимуться пункти забору біоматеріалу у спеціально облаштованих палатках. Окрім того, універсальні пункти забору (можна здати як ПЛР, так і тест на антиген) будуть і в інших локаціях проведення фестивалю. Загалом таких палаток буде 30:

  • Площа Ринок - 08.00 – 21.00 год
  • Палац Потоцьких - 08.00 – 21.00 год
  • Медичне містечко в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького - 09.00 – 21.30 год

Для тих учасників, хто придбав квитки в партері, необхідна наявність негативного ПЛР-тесту. Учасники фестивалю можуть здати ПЛР напередодні у будь-якій лабораторії, опісля направивши результат на перевірку в контакт-центр фестивалю з питань тестування до 12.00 год у день концерту. «Ескулаб», як офіційний медичний партнер, проводитиме тестування безпосередньо на території фестивалю або ж у будь-якому відділенні лабораторії. Для учасників фестивалю вартість ПЛР становитиме 400 грн, при цьому обов’язково потрібно мати зі собою квиток, щоб показати при відборі біоматеріалу. Результат дослідження буде готовий через 6 годин, якщо здати ПЛР до 12.00 години дня. Результат ПЛР-тесту дійсний 72 години з моменту здачі. Також 24-28 червня посилено працюватиме виїздна бригада медичної лабораторії «Ескулаб», яка здійснюватиме відбір у готелях, де проживатимуть гості фестивалю. Вартість виїзду становитиме додатково 400 грн.

Для учасників пікнікової та фан-зон лабораторія проведе тести на антиген, який вже включений у вартість квитка. Відвідувач фестивалю здає біоматеріал, після чого проходить у буферну зону для зчитування результату. Цей тест покаже наявність вірусу в організмі людини вже через 15 хв з моменту здачі. Лише з негативним результатом волонтер зможе пропустити учасників фестивалю на  концерт. Результат тесту на антиген дійсний до 48 годин.

Для дітей до 12 років тестування на COVID-19 непотрібне.

За додатковою інформацією щодо тестування на COVID-19 під час фестивалю звертайтесь на спеціальну Інформаційну лінію медичної лабораторії «Ескулаб» 073 801 70 70, яка діє в рамках Leopolis Jazz Fest.