Концентрація карбамазепіну в крові

Новини

Карбамазепін - протиепілептичний і психотропний препарат. Його концентрація в крові вимагає регулярного контролю☝️ і підтримки - з метою досягнення бажаного лікувального ефекту і попередження побічних явищ.

При недостатній концентрації препарату у хворого можуть поновитися припадки, маніакальні епізоди, больові розлади, а при передозуванні препарату з'являється дезорієнтація, сонливість, збудження, в тяжких випадках можливі галюцинації і кома, затуманення зору, дизартрія, судоми, міоклонус, гіпотермія, пригнічення дихання, набряк легень, тахікардія, гіпо- / гіпертензія, зупинка серця, блювота, зниження моторики товстої кишки, затримка рідини тощо.

Складнощі в підтримці певної концентрації карбамазепіну пов'язані з індивідуальними особливостями☝️ - рівнем абсорбції ліків в травному тракті, функціональним станом печінки, в якій метаболізується препарат, вмістом в крові білка, з яким зв'язуються ліки, - а також із взаємодією з іншими медикаментами.

Сучасні можливості лабораторних досліджень дозволяють контролювати та підтримувати на належному рівні вміст карбамазепіну в крові, і таким чином отримати максимальну ефективність від його застосування і попередити передозування та побічні явища.

Тепер імуноаналіз на концентрацію Карбамазепіну в крові можна зробити в МЛ “Ескулаб

Вартість дослідження - 200 грн.

Більше про цей та інші аналізи - на сайті МЛ "Ескулаб": https://esculab.com/item-service-18-1-002

ВАЖЛИВО!!! Не намагайтеся самостійно розшифрувати результати досліджень, поставити діагноз та призначити дозування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. З результатами аналізу зверніться до лікаря. Адже дози карбамазепіну і режим його прийому призначаються і коригуються тільки лікарем☝️ - індивідуально для кожного пацієнта.

Здоров’я планується вчасно!!!