подорожуючим в ОАЕ Плр-тест

подорожуючим в ОАЕ

Новини
10-09-2020

1 вересня 2020 року МЛ «Ескулаб» розпочав роботу з партнером PureHealth для тих, хто подорожує до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Суть даного сервісу полягає в наступному:

Якщо подорожуючий бажає відвідати ОАЕ, йому необхідно зареєструвати результати тестування «Виявлення РНК SARS-CoV-2 методом ПЛР» на порталі PureHealth.

Це відбувається наступним чином:

  • Турист заповнює реєстраційну форму на сайті: https://screening.purehealth.ae/application та оплачує послугу виконання дослідження на цьому ж сайті.
  • Після успішної реєстрації та оплати, користувач отримує електронного листа з індивідуальним номером.
  • Після цього, турист телефонує на інформаційну лінію нашої лабораторії для здійснення запису на здачу біологічного матеріалу для проведення дослідження. Записатися також можливо, надіславши запит на зворотній зв'язок на нашому сайті, або ж написавши електронного листа на support@esculab.com
  • Виконавши всі попередні операції, користувач звертається до обраного на сайті PureHealth пункту відбору біологічного матеріалу, пред’являє в роздрукованому вигляді документ, що він отримав електронною поштою з сайту PureHealth, або демонструє його зі свого смартфону та проходить тестування.