Аналіз крові на гормони, тиреотропний, фолікулостимулюючий, аналіз tsh та інші гормони здати аналізи, ціна | Ескулаб

Гормональні дослідження

Топ-100
07-05-2019

Ендокринна система бере участь в регуляції життєдіяльності всього організму. Збій в роботі ендокринних залоз призводить до порушення секреції біологічно активних речовин - гормонів і виникненню захворювань. Гормональні дослідження дають можливість дізнатися їх рівень.

Показання до здачі аналізів:
Гормональний дисбаланс, на тлі зміни функціонування ендокринних залоз, може проявлятися підвищеним артеріальним тиском, набряками, млявістю, тахікардією, зниженням або набором ваги. З профілактичною метою гормональні дослідження рекомендується проводити підліткам, а також при настанні менопаузи. У даний період ендокринна система схильна до високого навантаження.

Щитоподібна залоза виробляє гормони ТТГ, Т4, Т3. Аналіз Т4 може підтвердити наявність токсичного зоба, ураження гіпоталамо-гіпофізарної області. Аналіз на тиреотропний гормон підтвердить захворювання, що викликають деструкцію клітин органу. Дослідження тиреотропного гормону можна провести у лабораторії Ескулаб за помірною ціною
TSH (thyroid stimulating hormone) або тиреотропін - це глікопротеїновий гормон передньої долі гіпофіза, який стимулює синтез і вивільнення гормонів щитоподібної залози: тироксину Т4 і трийодтироніну Т3. Синтез TSH стимулює синтез в гіпоталамусі TRH (thyrotropin releasing hormone) і шляхом негативної зв'язку гальмує T4 і T3. Аналіз TSH в сироватці - це перше дослідження, що призначається при підозрі на гіпо- та гіпертиреоз.

При порушенні функціонування статевих залоз дослідженню підлягають:

  • дигідротестостерон;
  • пролактин;
  • тестостерон;
  • естрадіол;
  • глобулін ГСПГ;
  • фолікулостимулюючий гормон.

Як підготуватися до здачі аналізів:
Забір крові для аналізу здійснюється з вени вранці натщесерце. Найкращий час для здачі крові - до 10-10:30 години ранку. За 3-5 днів до проведення аналізу, виключіть вітаміни містять йод. За добу до здачі аналізу, не їжте жирну і смажену їжу, відмовтеся від алкоголю, не вживайте велику кількість рідини. За годину перед здачею крові відмовтеся від куріння;

Також рекомендуємо

Назва аналізу
Ціна
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті