Генетичний аналіз ціна, ДНК-тест, спадкові захворювання та хвороби, ціна, здати аналіз | Медична лабораторія Ескулаб

Генетичні аналізи

Топ-100
07-05-2019

Генетика - одна з найбільш актуальних і динамічно розвиваючих медичних галузей. Сучасна медицина прагне перейти на зовсім інший рівень, що дозволяє глибше розуміти людський організм і все що відбуваються в ньому. Якщо сьогодні лікар лікує людину, лише коли вже проявилися певні симптоми, то генетика дозволяє виявити спадкові захворювання або схильність до них. І допомагають у цьому генетичні тести.

Генетичні аналізи - це широкий спектр специфічних медичних досліджень, спрямованих безпосередньо на розшифровку інформації, яка міститься в молекулах ДНК людини. ДНК - це довгий полімер, що складається з ланцюжка повторюваних ланок (нуклеотидів), в якому міститься вся інформація про людину, особливості його організму і схильності до спадкових хвороб.

Генетичний аналіз від інших видів діагностики відрізняється максимальною точністю і достовірністю отриманого результату, а також неймовірно широкими можливостями. Дослідження генетичних відхилень допомагає у визначенні багатьох захворювань, достатньо всього лише зразка слини. Навіть з такого мінімального джерела лікар здатний отримати величезну кількість необхідної інформації - від схильності до певної хвороби до рекомендацій щодо здорового і правильного харчування.

Матеріалом для генетичного дослідження служать будь-які тканини і рідини людини. Найчастіше для дослідження використовується слина, кров, зішкріб слизової порожнини рота.

Які бувають генетичні аналізи?

Сучасна медицина надає різні способи визначення спадкових захворювань, основними з яких є цитогенетичні дослідження (хромосомні каріотипування) і молекулярно-генетичні дослідження (аналіз ДНК певного гена).

Аналізи каріотипу спрямовані на виявлення структурних і числових змін в хромосомному наборі, побачити пошкодження, зміни розмірів і форми хромосом. Як правило, цитогенетичні дослідження застосовуються для виявлення таких патологій, як синдром Дауна, Тернера, Шерешевського-Тернера, Клайнфельтера і т. Д.

Молекулярно-генетичні методи дослідження призначають з метою діагностики широкого ряду спадкових патологій, задовго до появи перших клінічних симптомів:

  • гемоглобінопатії;
  • муковісцидозу;
  • нейросенсорної несіндромальної туговухості;
  • фенілкетонурії;
  • хореї Гентингтона;
  • талассемиї;
  • миодистрофиї Дюшенна-Беккера і т. д.

Такі дослідження дозволяють встановити достовірні причини невиношування вагітності, визначити ризик розвитку ускладнень при поточній вагітності, виявити схильність до гіпертонії, онкологічних хвороб, ожиріння, патологій обміну речовин, інфаркту міокарда, остеопорозу та інших захворювань генетичних різновидів. Генетичний тест в Україні можливо провести в лабораторії Ескулаб. Ми надаємо найширший спектр послуг. Ви завжди можете звернутися до нас з питань генетики та провести генетичний тест за приємною ціною.

Також рекомендуємо

Назва аналізу
Ціна
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті