Ескулаб - учасник та партнер виставки Get Fit

Ескулаб - учасник та партнер виставки Get Fit

Новини
28-08-2021

27-29 серпня у Львові в Ennio Event Square проходить перша спортивна виставка «GET FIT - Територія спорту», учасником та медичним партнером якої стала лабораторія «Ескулаб».

Впродовж трьох днів на Get Fit відбуваються турніри зі змішаних єдиноборств, по строгому підйомі на біцепс, зі стронгмену, Poker Face, а також кубки Львова з пауерліфтингу та з кросфіту. Лабораторія «Ескулаб» стала медичним партнером – переможці у всіх напрямках отримували подарункові сертифікати на лабораторні дослідження. Також три сертифікати отримали й відвідувачі заходу, які спробували свої сили у змаганнях для початківців.

Окрім змагань, учасники виставки мають змогу відвідати локацію нашої лабораторії, де отримують вичерпну інформацію стосовно спортивних пакетів, розроблених лабораторією. Спорт – це звичайно важлива складова здорового способу життя. Проте для досягнення результату без шкоди власному організму важливе місце займає діагностика, включно з лабораторною. Саме тому, в залежності від потреб спортсменів і тих, хто лише починає свій шлях у тренуваннях, лабораторія розробила 4 програми досліджень.

Також на локації «Ескулаб» працює фотозона, де проходять фотосесії з відомими спортсменами. Серед топ-гостей Олена Овчіннікова - 14 разова чемпіонка світу з кікбоксингу та муай Тай, Володимир Рекша найсильніша людина планети у вазі до 105 кг, Роман Мартиненко рекордсмен світу з пауерліфтингу та чемпіон світу з пауерліфтингу, Олег Кривий чемпіон Арнольд Класік з бодібілдингу.

Спеціально для відвідувачів заходу медична лабораторія «Ескулаб» проводить розіграш програми досліджень «Спорт базовий». Умови участі в розіграші:

  1. Зробити фото на нашій фотозоні та запостити в Інстаграм з хештегом #esculab_getfit вподовж 27-29 серпня.
  2. Підпишіться на нашу сторінку в Інстаграм @esculab.official.
  3. Профіль в Інстаграм обов’язково має бути відкритим.

31 серпня ми оберемо переможця рандомно.

Тренуйтесь впевнено! А про здоров’я подбає «Ескулаб»!