Ескулаб у Сваляві!

Відділення Ескулаб у Сваляві!

Новини
08-07-2021

У м.Сваляві, що на Закарпатті, перших пацієнтів  приймає нове віддлення Ескулаб, яке знаходиться на першому поверсі медичного центру Vita Line S.

⠀⠀⠀⠀

Ескулаб забезпечить мешканцям міста доступ до якісних послуг в області високоточної лабораторної діагностики, що дозволить їм краще піклуватися про своє здоров'я. Адже мережа лабораторій пропонує більше 820 видів  аналізів. У тому числі у відділенні проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

⠀⠀⠀⠀

Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедуру швидкою і безпечною. Сучасне штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної пробірки і виключає можливість сплутати зразки.

⠀⠀⠀⠀

Ви можете звернутися до пункту забору біоматеріалу Ескулаб як самостійно, так і за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень Ви можете за допомогою безкоштовного SMS/Viber-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.esculab.com, або безпосередньо у пункті забору. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

⠀⠀⠀⠀

З 08.07 з  по 22.07 у відділенні в Свалявідіє акція на антитіло Ig g до Covid-19 -50%. Повна вартісь 350 грн, акційна - 175 грн.

⠀⠀⠀⠀

Графік роботи:

Пн-Пт:8:00-15:00,

Сб:8:00-14:00