Про користь МОЛОКА!!!

Про користь МОЛОКА!!!

Новини
25-06-2019

Друзі, у нас дуже серйозні та життєво важливі новини☝️ 
Про МОЛОКО!!!

Чи знаєте ви, що у більшості країн Європи у шкільних їдальнях дітям пропонують воду або молоко? Проте ніяк не газовану “солодку” воду. В європейських школах навіть стоять спеціальні молокомати, завдяки чому діти у будь-який час можуть отримати потрібну порцію молока, а разом з тим і необхідну дозу вітаміну D, кальцію та фосфору.

То чому ж у провідних країнах Європи так “помішані” на молоці?

- Молоко корисне для здоров’я кісток. А для здоров'я кісток потрібні кальцій, фосфор та вітамін D, — і вони є в молоці. Щоб отримати середню добову норму кальцію, достатньо трьох склянок молока на день.

- Також кальцій, фосфор, вітамін D та інші мікроелементи, які містяться в молоці, потрібні для здоров’я шкіри, нігтів та волосся.

- Молоко допомагає боротися зі стресом, заспокоює і допомагає краще спати.

- Молоко - поживний і ситний перекус, корисний для здоров’я, адже у молоці містяться мало не усі вітаміни та мікроелементи, необхідні для організму.

- Молоко допомагає при застуді - особливо у поєднанні з медом та маслом.

І це ще далеко не весь список корисних властивостей цього чудового напою, який ну дуже! потрібен дітям шкільного віку для того, аби ви вони могли зростати та розвиватися і у подальшому уникнути безлічі хвороб: від проблем із серцем до цукрового діабету, які викликає дефіцит кальція.

Друзі, медична лабораторіяЕскулаб” узяла участь у дослідницькому експерименті, більше про який розповідає ТСН‼️

“Молочний” експеримент допоміг з’ясувати причини багатьох захворювань, які за невідомих обставин виникають сьогодні в укрїнських школярів. А також звернути увагу батьків на раціон своєї родини.

Аби перевірити рівень вітаміну D та Кальцію в організмі (адже без вітаміну D Кальцій просто не засвоюється в організмі‼️), радимо

Пакет №55 "Обстеження на дефіцит вітаміну Д", до якого входять такі показники:

- 25-Гідроксивітамін D (Вітамін D загальний)
- Кальцій іонізований (сироватка)
- Фосфор (сироватка)

Здайте аналізи - захистіть себе та своїх близьких❤️

Здоров’я планується вчасно!!!
Будьте здорові!

Також рекомендуємо