Виявлення антитіл методом ІФА до SARS-Cov-2

Дослідження на виявлення антитіл методом ІФА до SARS-Cov-2 можливо виконати в усіх відділеннях МЛ «Ескулаб»

Новини
26-05-2020

Ми це зробили❗️ Дослідження на виявлення антитіл методом ІФА до SARS-Cov-2 можливо виконати в усіх відділеннях МЛ «Ескулаб». ⠀

Перевірте чи зустрічався Ваш організм з коронавірусом❗️

?Що діагностує дане дослідження❓

  • Наявність Ig A — свідчить про те, що організм перебуває в активній фазі боротьби зі збудником та дозволяє достовірно оцінити якої сили є імунна відповідь організму на ранній стадії захворювання.
  • Наявність Ig M — свідчить про гострий перебіг процесу захворювання.
  • Наявність Ig G — свідчить про те, що людина перехворіла або зустрілася з вірусом; в її організмі виробилися антитіла та протективний імунітет до захворювання

Метод виконання дослідження:

?Імуноферментний аналіз (ІФА) має високе діагностичне значення та служить оптимальним методом для виявлення маркерів інфекції - антитіл до збудника або його антигенів.

☝️Важливим є те, що при проведенні даного дослідження немає ймовірності отримання хибнопозитивних результатів за наявності інших антитіл до інших вірусів. Перевагою методу ІФА є висока достовірність отриманих показників- 99.5%.

Як проходить процедура❔

?Дослідження передбачає забір венозної крові вакуумними системами. Це дозволяє уникнути явища контамінації при заборі біологічного матеріалу, мінімізувати людський фактор на всіх етапах проведення дослідження та забезпечити абсолютну автоматизацію процесу відповідно до міжнародних стандартів.

Період голодування перед здачею дослідження — 4 години ?

Вартість:

Визначення одного класу антитіл — 550 грн.

Термін виконання:

⏰2−4 робочих дні.

Здоров’я планується вчасно☝️

Телефон інформаційної лінії☎️ 0800 50 36 80