Ділимось досвідом та знаннями

10 лікарів проходитимуть навчання на заочному циклі інтернатури в «Ескулаб»

Новини
06-04-2021

Цього року керівництво «Ескулаб» вперше звернулося із запитом в Департамент охорони здоров’я ЛОДА з пропозицією включити нашу медичну лабораторію до переліку баз підготовки лікарів-інтернів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького за напрямом «лабораторна діагностика».

Офіційно заявляємо і радіємо - «Ескулаб» у списках!

Впродовж наступного навчального 2021-2022 року 10 лікарів-інтернів зможуть підвищити свій рівень знань та вмінь, проходячи навчання на заочному циклі інтернатури в нашій медичній лабораторії під керівництвом двох лікарів-лаборантів з більш ніж 20-річним стажем роботи. Високий рівень професіоналізму фахівців нашої лабораторії, застосування сучасних методів дослідження, робота з обладнанням останнього покоління від світових виробників – це те, що ми пропонуємо молодим лікарям з перших днів навчання на заочному циклі інтернатури.

Станіслав Луговський, співвласник «Ескулаб», зазначив, що це великий крок для лабораторії:

«Ми робимо усе для того, щоб наша лабораторія відповідала усім стандартам і не лише українським, але й міжнародним. Ми постійно підвищуємо кваліфікацію наших працівників і оновлюємо лабораторне обладнання, щоб йти в ногу з розвитком світової лабораторної діагностики. Тепер у нас є можливість поділитись досвідом і знаннями, що здобувались впродовж 12 років, з молодим поколінням лікарів, які обрали своєю спеціалізацією лабораторну діагностику».