«Дій вдома» або як уникнути обов’язкової самоізоляції

«Дій вдома» або як уникнути обов’язкової самоізоляції

Новини
10-07-2020
«Дій вдома» або як уникнути обов’язкової самоізоляції
Для гарантування безпеки в період пандемії, державою впроваджено застосунок «Дій вдома», який надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є добровільним.
Громадян, які повертаються в Україну?? з країн, які внесені до ?"червоного списку" МОЗ, чекає примусова самоізоляція протягом ⏰14 днів, але є також спосіб уникнути цієї процедури, повідомляє Центр громадського здоров’я.
МЛ «Ескулаб» є спеціально сертифікованою лабораторією та має право передавати негативні результати  згідно Алгоритму припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».
Повідомлення про негативні результати досліджень передаються Центру громадського здоров’я України під запит пацієнта. Для цього необхідно перед проходженням тесту на COVID-19 методом ПЛР заповнити відповідну інформовану згоду. Якщо результат тесту буде негативним, громадянин має змогу припинити самоізоляцію достроково.
Зняття контролю в сервісі «Дій вдома» здійснюється Міністерством цифрової трансформації.
Зауважте, позитивні результати тестування на COVID-19 методом ПЛР, відповідно до чинного законодавства, передаються у Центр громадського здоров’я в обов’язковому порядку❗️

Також рекомендуємо