Коронавірус при вагітності, вплив COVID-19 на вагітних

Вплив коронавірусу на вагітність

Новини
31-03-2020

Що цікавить вагітних в період карантину, як саме коронавірус впливає на перебіг вагітності і чи має вплив безпосередньо на плід? На ці актуальні питання відповідає професор ??‍⚕️ акушер-гінеколог-генетик Клаудіо Джорландіно, з клініки Альтамедіка в м.Рим.

В першу чергу слід знати те,що вагітна жінка не має особливих проблем із коронавірусом, а в порівнянні з іншими категоріями цей прогноз навіть кращий☝️В разі інфікування коронавірусом майбутньої матері в умовах безсимптомного перебігу хвороби - вірус дитині не зашкодить✅

?Якщо Ви думаєте, що інфіковані коронавірусом, слід зробити те ж саме, що роблять усі інші - звернутися до свого сімейного лікаря,дотримуючись усіх установлених процедур.❗️Тест на коронавірус вагітним роблять так само, як і всім людям.

Жінки без симптомів народжують у звичайних умовах, адже вірус не передається при фізіологічних пологах‼️

?При наявності симптомів немає єдиного правила і подальші дії обговорюються гінекологом, педіатром, інфекціоністом та ,перш за все,анестезіологом, з урахуванням особливостей кожного конкретного випадку.

❔Чи можете Ви передати коронавірус дитині❓Ні,в загальному таке не трапляється. ?На думку професора, жінка, хвора коронавірусом, може годувати малюка грудьми, адже молоко не містить вірус і не переносить його.

Все ж, Клаудіо радить краще максимально зменшити шанси підхопити вірус, не порушувати карантин та залишатися вдома.
Бережіть себе і своїх майбутніх дітей?