Covid-19 та вагітність

Covid-19 та вагітність

Новини

Що цікавить вагітних в період карантину, як саме коронавірус впливає на перебіг вагітності і чи має вплив безпосередньо на плід? На ці актуальні питання відповідає професор 👨🏻‍⚕️ акушер-гінеколог-генетик Клаудіо Джорландіно, з клініки Альтамедіка в м.Рим.
В першу чергу слід знати те,що вагітна жінка не має особливих проблем із коронавірусом, а в порівнянні з іншими категоріями цей прогноз навіть кращий☝️В разі інфікування коронавірусом майбутньої матері в умовах безсимптомного перебігу хвороби - вірус дитині не зашкодить✅
👉Якщо Ви думаєте, що інфіковані коронавірусом, слід зробити те ж саме, що роблять усі інші - звернутися до свого сімейного лікаря,дотримуючись усіх установлених процедур.❗️Тест на зараження коронавірусом вагітним роблять так само, як і всім людям.
Жінки без симптомів народжують у звичайних умовах, адже вірус не передається при фізіологічних пологах‼️
👉При наявності симптомів немає єдиного правила і подальші дії обговорюються гінекологом, педіатром, інфекціоністом та ,перш за все,анестезіологом, з урахуванням особливостей кожного конкретного випадку.
❔Чи можете Ви передати коронавірус дитині❓Ні,в загальному таке не трапляється. 👉На думку професора, жінка, хвора коронавірусом, може годувати малюка грудьми, адже молоко не містить вірус і не переносить його.
Все ж, Клаудіо радить краще максимально зменшити шанси підхопити вірус, не порушувати карантин та залишатися вдома.
Бережіть себе і своїх майбутніх дітей🙏