ALEX тест ціна, діагностика алергії, здати аналіз | Ескулаб

ALEX - найкращий метод діагностики алергії

Новини
06-05-2019

Медична лабораторія "Ескулаб" виконує дане дослідження у Львові у власній лабораторії!

 

Перший багатокомпонентний тест-аналізатор алергенів (in vitro), що дозволяє визначати рівні загального IgE (tIgE) та специфічних IgE (sIgE) до більшості найважливіших екстрактів алергенів і молекулярних компонентів одночасно.


ALEX - багатокомпонентний тест, який дозволяє одночасно визначити рівень антитіл до алергенних молекул і екстрактів алергенів в крові й отримати практично повну картину сенсибілізації кожного пацієнта. Тест ALEX розроблений на основі унікальних нанотехнологій. ALEX оснащений гнучким програмним забезпеченням, що дозволяє аналізувати індивідуальні панелі алергенів відповідно клінічним потребам - технологія мультиплекс (на вимогу).

В мультикомпонентний тест ALEX інтегрований потужний інгібітор перехресно-реактивних карбогідратних детермінант (ССDs), які взаємодіють з сироваткою крові під час інкубації, що дозволяє отримати максимально точні кількісні результати рівня специфічних IgE в крові пацієнта. Ця особливість тесту ALEX дає можливість правильно і точно інтерпретувати результати аналізу у пацієнтів з сенсибілізацією до CCDs - перехресно-реактивної карбогідратної детермінанти і підвищує специфічність методу.
Одночасне визначення рівнів загального IgE (tIgE) і специфічних IgE (sIgE).

  • Повна панель алергенів, індивідуально оптимізована
  • Кількісний аналіз окремих алергенів
  • Висока чутливість і специфічність методу
  • Мультикомпонентний аналіз з підбором панелі в залежності від потреб пацієнта
  • Інтегрований CCD інгібітор
  • Немає необхідності проводити додаткові аналізи на алергени
  • Результати тесту дозволяють визначитися з напрямком АІТ, розробити рекомендації по дієті та елімінаційні заходи

 

ТЕХНОЛОГІЯ ALEX

 

ALEX - це нове покоління сучасних тестів в діагностиці (in vitro) алергічних реакцій 1 типу. Завдяки панелі з 295 екстрактів алергенів і алергенних молекул, включаючи рівень загального IgE, охоплює більш, ніж 99% всіх стандартних діагностичних тестів.

Запатентована технологія розроблена для одночасного тестування сотень алергенів і гарантує точність кожного показника.

Кількісний аналіз базується на отриманні колориметричного зображення, при цьому використовуються CMOS-датчики і контрольно-вимірювальні прилади.

  

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ АLEX

Одночасне визначення рівня специфічного IgE до екстрактів алергенів та їх молекул

Звичайні монокомпонентні тестові системи не дають комплексної інформації про профіль сенсибілізації пацієнта. Часто, для встановлення правильного діагнозу необхідно кілька етапів діагностики, при цьому рівень загального IgE визначається, як окремий показник.

Тест ALEX надає загальну картину сенсибілізації пацієнта, включаючи аналіз на загальний IgE, що значно полегшує діагностику алергії.

Для компонентної діагностики доступні 117 екстрактів алергенів і 178 алергенні молекули. Вони включають в себе білкові молекули з групи білків переносників ліпідів LTP і PR-10 з обмеженою перехресною реактивністю, а також абсолютно новими маркерами алергії, як рослинного так і тваринного походження (наприклад, Acarus siro, Malassezia sympodialis, Anisakis simplex).

 

Також рекомендуємо