АКЦІЯ! Пакет "Діагностика гельмінтів" за 990 грн

АКЦІЯ! Пакет "Діагностика гельмінтів" за 990 грн

Новини
01-09-2020

Обережно! Гельмінти!

Найчастіше для виявлення гельмінтів використовують дослідження калу, що пояснюється їх переважним знаходженням в шлунково-кишковому тракті. Але дослідження калу можуть давати хибно негативні результати, оскільки залежать від фази розвитку гельмінта в момент взяття матеріалу. Тому для достовірного виявлення яєць гельмінтів та підтвердження діагнозу необхідне багаторазове повторення дослідження.

На сьогодні, істотне полегшення діагностики гельмінтозів відбувається завдяки визначенню в крові специфічних антитіл до антигенів паразитів і найпростіших. Це сприяє більш надійному виявленню інвазії та дозволяє своєчасно провести специфічне лікування з подальшим контролем його ефективності.

Найчастіше зараження гельмінтами відбувається орально:


через брудні руки, контакт з тваринами, некип’ячену воду, недостатню термічну обробку м’яса та риби, немиті овочі, ягоди, де є частки ґрунту з яйцями паразитів. У кишечнику з яєць виходять личинки, з потоком крові вони потрапляють в легені, потім через бронхи знову в глотку і повторно в кишечник, де через 2,5-3 місяці перетворюються на дорослих паразитів. Личинки під час міграції викликають ураження кишечника, печінки, очей, серця, а також легень та головного мозку.

Запідозрити інфікування можливо за наступними проявами: 

• болі в животі без чіткої локалізації, втрата маси тіла, нудота, блювота, метеоризм, нестійкі випорожнення, схильність до закрепів, відрижки;
• сухий або вологий кашель в поєднанні з алергічним дерматозом;
• млявість, апатія;
• порушення нічного сну (викрики, стогін, метання уві сні, часте пробудження, плач, безсоння, кошмарні сновидіння);
• шкірні висипання
• біль у суглобах
• збільшення печінки та лімфовузлів

У важких випадках можливий розвиток кишкової непрохідності, обтураційної жовтяниці. Крім кишкових проявів можуть бути виразки на слизовій оболонці рота, артрити.

Специфічні антитіла до гельмінтів присутні в крові і секретах людини на всіх стадіях захворювання, а через 1-2 місяці після зникнення збудника їхній рівень різко знижується.

Після закінчення періоду відпусток дослідження на виявлення специфічних антитіл до паразитів є неабияк актуальні, адже саме літній період передбачає більш тісне спілкування з природою, відвідування екзотичних країн, вживання великої кількості свіжої риби і м’яса, фруктів та овочів (особливо з власного городу), які не завжди потрібним чином обробляються перед їжею.


Навіть, якщо Вас не турбують жодні симптоми, з профілактичною метою обстеження рекомендовано проходити щорічно. Перевіртеся…можливо паразити просто причаїлися.

Акція діє з 02.09.2020 до 20.09.2020

МЛ «Ескулаб» оголошує акцію на пакет «Діагностика гельмінтів», до якого входять: 

Сумарні (Ig A, Ig M, Ig G) до лямблій
Антитіла Іg G до аскарид (Ascaris)
Антитіла Іg G до токсокар (Toxocara)
Антитіла Іg G до ехінококів (Echinococcus)
Антитіла Іg G до трихінел (Trichinella)
Антитіла Іg G до опісторхів (Opisthorchis)

ЗАК (автоматизований з формулою)


Акційна ціна 990 грн
Замість 1300 грн


Здоров’я планується вчасно