12% знижки до дня народження Ескулаб

12% знижки до дня народження «Ескулаб»

Новини
07-10-2021

 Медична лабораторія «Ескулаб» 14 жовтня відзначає своє 12-ліття. З нагоди свята кожен відвідувач лабораторії отримає подарунок – 12% знижки на усі дослідження (крім Fetal DNA). Акція діє у всіх відділеннях лабораторії, виняток становлять виїздні бригади та пункти тестувань в аеропортах "Львів" та "Бориспіль".

 «Ескулаб» був заснований в 2009 році у Львові. За роки роботи лабораторія масштабувалась: розпочавши з лабораторного комплексу та одного відділення, сьогодні «Ескулаб» представлений у 9 областях. Це понад 130 відділень в 60 містах Західної України та Києві, де відвідувачі мають змогу здати більше 820 досліджень.

Знаковими моментами в роботі лабораторії стали відкриття в 2017 році бактеріологічної лабораторії, однієї з перших приватних у Західній Україні, а також вихід на лабораторний ринок столиці в 2020 році. Окрім відділень, в столиці також працює повноцінний лабораторний комплекс, який за потужністю не поступається львівському. 

Компанія «Ескулаб» впевнено вступає в свій новий рік, щоб втілювати у життя поставлену перед собою місію – надавати високоякісні послуги лабораторного обстеження та привити українцям культуру піклування про власне здоров'я.