Команда - основа успіху ДЦ "Ескулаб".

Турбота про колектив (кваліфікація персоналу, мотивація, професійний і кар’єрний ріст) - одне з пріоритетних завдань компанії.

Головною цінністю нашого діагностичного центу є працівники, які здатні розвивати компанію і удосконалюватись разом з нею.

Для тих, хто прагне нового, кращого і не звик зупинятися на досягнутому, в нашому великому колективі створено всі умови: багаторівнева система навчання і розвитку дає змогу професійно вдосконалюватися і впевнено рухатися кар'єрними сходами вгору. Разом із компанією ростуть і працівники, збагачуючи свої знання, досвід, уміння й навички.

Співробітники компанії офіційно оформляються і отримують офіційну заробітну плату. Повний соціальний пакет у відповідності з чинним законодавством. Турбота про колектив (кваліфікація персоналу, мотивація, професійний ріст)- пріоритетне завдання компанії. Успішно реалізуються програми індивідуального і корпоративного навчання, ріст особистості співробітників, а також розвиток управлінських навиків. Якщо Ви мотивовані на досягнення високих результатів і компетентні у своїй сфері діяльності, будемо раді Вас бачити в нашій команді професіоналів. Ми пропонуємо Вам приєднатись до нашої команди!

В зв’язку з розвитком компанії ДЦ “Ескулаб” має потребу вакансії:

  • Сестра маніпуляційна м. Львів.
  • Медичний адміністратор м. Львів

Якщо Вас зацікавила одна із вакансій, які ми пропонуємо, просимо:

  • зателефонувати: тел.: +38(096) 652 40 87 Марія (10:00- 17:00), окрім вихідних;
  • надіслати резюме на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вдячні Вам за проявлену цікавість до ДЦ “Ескулаб”!