Два місяці назад Діагностичний Центр Ескулаб прийняв участь у масштабному та унікальному проекті від ТСН - “Молочний експеримент” чи “Склянка молока”.

Цей потужний експеримент об’єднав навколо себе величезну кількість людей, зокрема дітей, заради яких і був створений цей проект. Суть експерименту полягала в тому, щоб визначити, чи пов'язані так звані “дефіцитні” стани (в рамках проекту: дефіцит кальцію у дітей), наприклад, із браком молока в школах. ДЦ “Ескулаб” взяв на себе місію лабораторного підтвердження чи спростування цієї гіпотези абсолютно безкоштовно.

На початку проекту був здійснений забір крові у 18 учнів однієї з Львівських шкіл, та були виявлені значні відхилення від норми вмісту іонізованого кальцію, вітаміну Д3, та ще декількох показників, які впливають на засвоювання Ca організмом. Також спеціалісти інших лікарень, які брали участь у проекті, окремо проводили визначення щільності кісток та ці результати також не були задовільні. Такі відхилення зрозуміло, що призводять до проблем із здоров’ям у школярів: проблеми з зубами, часті переломи, травми, хвороби хребта, порушення сну, судоми, тощо.

Проект “Молочний експеримент” тривав рівно два місяці, впродовж цього періоду учні щоденно мали споживати мінімум по 1 склянці молока вдень. А в кінці досліджуваного терміну ДЦ “Ескулаб” провів повторний забір крові на аналіз вмісту вищезгадуваних показників. Які шокуючі результати отримали лікарі в результаті такого корисного та унікального проекту від ТСН ? Чи справді всього 1 склянка молока в день здатна вплинути на здоров'я наших дітей, та, скажімо, врятувати їх від низки захворювань? Дивіться у сюжеті від ТСН від 1+1