Корпоративне обслуговування від ДЦ «Ескулаб» - стан здоров'я працівників Вашої компанії під контролем!

Кожна успішна компанія, яка цінує свій персонал, знає, що здоровий працівник працює продуктивно, має достатньо енергії та задоволений, адже впевнений у стані свого здоров'я. Корпоративне обслуговування від Ескулаб - це комфортний сервіс, який стане ознакою, що компанія цінить своїх працівників. Цей вид послуг в Україні успішно розвивається - щодня все більше медичних і діагностичних центрів пропонують свої послуги, та варто вибирати найкращих у цій сфері.

Діагностичний центр Ескулаб із впевненістю пропонує свої послуги корпоративного обслуговування, адже ми маємо майже 10-ти річний досвід у сфері діагностики та лабораторних досліджень.

Корпоративне обслуговування від Ескулаб це:

  • Якісний та комфортний сервіс європейського зразку.
  • Максимально широкий спектр лабораторних послуг та досліджень.
  • Обслуговування пацієнтів усіх без винятку вікових категорій.
  • Мережа відділень по Україні.
  • Індивідуальні пакетні пропозиції для кожної компанії.
  • Індивідуальний зручний графік відвідування діагностичного центру працівниками або безпосередньо виклик медсестри на місце.

Як домовитися, та яким чином реалізувати корпоративне обслуговування саме для Вашої компанії?

Для початку успішної та тривалої співправці необхідно лише звернутися до нас за номером +38(032)239-57-32 Менеджер з корпоративного обслуговування від Ескулаб на основі індивідуально Ваших вимог сформує вигідні пропозиції: Вам лише потрібно обрати пакет послуг, який влаштовує та задовольняє потреби Вашої компанії. Обов'язково з Вами буде укладено юридичну угоду.

Корпоративне обслуговування від Ескулаб - це запорука впевненості у якісних, швидких та професійних послугах діагностичного центру. З нами періодичні медичні огляди чи інші обстеження працівників Вашої компанії відбуватимуться легко та з рівнем європейського підходу та якості сервісу.